Vyhodnocení dotazníku 2017-2018

icon grafV letošním dotazníkovém šetření jsme stanovili celkem 15 otázek na provoz a práci v MŠ Paskov. Celkem bylo rozdáno 119 dotazníků, vráceno bylo 97ks. Návratnost od rodičů činí 81,5 %.

Na 12 otázek mohli rodiče odpovídat Ano – Ne, na 3 otázky měli rodiče možnost napsat svůj názor/připomínky/návrhy.
Všem rodičům děkujeme za zpětnou vazbu, kterou poskytli vyplněním a odevzdáním dotazníků.

Dotazník zde

Vrácení ID karet

Rodiče vrátí karty do ředitelny v termínech:
Děti, které navštěvují MŠ o prázdninách a v září jdou do první třídy:
30. a 31.7.2018    7:30 -15:00

Děti, které nechodí do MŠ o prázdninách a v září jdou do první třídy:
29.6.2018    7:30 – 15:00

Děti, které v září pokračují v MŠ a chodí/nechodí o prázdninách do MŠ:
Rodiče karty nevrací – nechávají si je na další školní rok!

Za čistou, nepoškozenou a funkční kartu Vám bude vrácena záloha 100,-
Čipy ze ZŠ (třída Ferda Mravenec) se vrací u VŠJ p. Jedličkové v ZŠ!!!

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů v MŠ Paskov

Mateřská škola Paskov, příspěvková organizace, Místecká 758, 739 21 Paskov, IČO:75026279 (dále jen „MŠ“) je příspěvkovou organizací, která je zřizovatelem.

Hlavním úkolem MŠ je poskytování předškolního vzdělávání dětí ve smyslu školského zákona. V rámci svých činností zpracovává osobní údaje. Postupuje přitom v souladu s právními předpisy, zejména nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Formuláře na webových stránkách MŠ (Omlouvání absence a Odhlašování + přihlášování stravy) podléhají GDPR. Jde o "jméno a příjmení" dítěte, které je nutné k evidenci pro omluvu či odhlášení/přihlašování stravy.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů pro MŠ Paskov je Mgr. Michaela Neumahr (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

------------------

Cílem tohoto dokumentu je informovat o zpracování osobních údajů v MŠ a právech, která mohou děti, resp. jejich zákonní zástupci uplatnit. Informace o zpracování osobních údajů budou dostupné na webových stránkách školky a budou průběžně aktualizovány.

Ekoschůzka

ekoskolkaDovolujeme si Vás pozvat na 3. ekoschůzku, která se bude konat  19. 6. 2018 v 15:30 hod. ve třídě  CIPÍSEK.