Putování s veverkou Emilkou

Vážení rodiče a milé děti,
už je nám po vás moc smutno a těšíme se až se mateřská škola bude moci opět otevřít.

Za okny se na nás usmívají nádherné a teplé dny a my bychom si přáli, abychom společně probudili a přivítali jaro i na naší školní zahradě. Připravili jsme si pro vás a vaše děti aktivitu „VEVERČINU VELIKONOČNÍ STEZKU – PUTOVÁNÍ S VEVERKOU EMILKOU“, kterou si můžete společně prožít na zahradě mateřské školy.

Abychom dodrželi všechna bezpečnostní a hygienická opatření pandemie COVID-19 a neshromažďovali se ve velkém počtu, rozvrhli jsme aktivitu na čtyři dny a to v termínu:
30. 3 – 2. 4. 2021 v době 9:00 – 18:00 hod.

Nezapomeňte, prosím, dospělí respirátory a v případě, že byste se přece jen potkali na zahradě s dalšími účastníky aktivit dodržujte pravidlo rozestupu 2 metry.
V tomto období můžete kdykoli navštívit zahradu mateřské školy a přivítat s veverkou Emilkou jaro.
Stezka se skládá z mnoha stanovišť, které jsou rozmístěny po celé ploše zahrady, na kterých děti s rodiči plní různé úkoly. Jedna a z aktivit je také vytvořit při plnění úkolu fotografii nebo krátké video a zaslat paní učitelce??

S sebou: mobilní telefon s aplikací čtečky QR kódů (budete potřebovat ke splnění úkolu na jednom stanovišti), gumáky nebo pohorky na zahradu (půda je dosti promočená), oblečení vhodné na zahradu.

Upozornění:
v levém rohu zahrady u říčky probíhá od 26.3.2021 stavba lávky. DBEJTE ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI A NEVSTUPUJTE ZA BEZPEČNOSTNÍ PÁSKU!!!

Dbejte na pořádek kolem sebe a po každém opuštění stanoviště se prosím ohlédněte, zda-li je vše na svém místě.
Z bezpečnostních důvodů je vstup dětí bez rodičů na zahradu zakázán. Děkujeme na pochopení.

Na závěr, než opustíte zahradu, vhoďte do připravené schránky VZKAZOVNÍČKU krátký vzkaz, pozdrav či přání.
A teď to nejdůležitější: doma si vyzdobte velikonoční vajíčko a při příchodu na zahradu vajíčko pověste na připravenou vrbu po pravé straně vstupní brány.
Kdo má kreativního ducha a chtěl by naši zahradu obohatit – můžete doma se svými dětmi vyrobit jakoukoli velikonoční ozdůbku k vítání jara a inspirovat tak i ostatní rodiče s dětmi.
Přejeme Vám všem krásné a klidné Velikonoce s přáním brzkého shledání na půdě školy.

Hodně zdravíčka a pohody!!!
Za celý tým Mateřské škola Paskov, p.o.
Mgr. Jarmila Petrošová, ředitelka