Nový dodavatel českého masa do naší mateřské školy

V průběhu měsíce června nás navštívil náš nový lokální dodavatel masa do školní kuchyně, pan Patrik Kučera z Jistebníku.

Cílem této změny dodavatele je nejen podpořit lokální drobné podnikatele, kteří svou práci ještě stále dělají poctivě a s láskou, ale také zkvalitnit dětskou stravu o české kvalitní maso, které není zamraženo, upraveno a dováženo „přes půl světa“. Tento dodavatel bude od září 2021 dovážet do naší mateřské školy pouze maso čerstvé ve vakuovém obalu. Spolu s paní ředitelkou a paní vedoucí školní jídelny se pan Kučera setkal s našimi dětmi ze třídy Rákosníček a Maková panenka. Děti měly připraveny různé všetečné otázky, které jim pan řezník zodpověděl a spolu s paní učitelkou si také připravily namalované obrázky, které mu předaly. Aktivity týkající se projektu „Skutečně zdravá mateřská škola“, který jsme si vzali za vlastní, budeme v následujícím školním roce 2021/2022 dále prohlubovat a věříme, že také nová akční skupina vytvořena z dětí, rodičů a zaměstnanců mateřské školy bude mít nezanedbatelný vliv na zvyšování kvality předškolního vzdělávaní.


Za MŠ p. uč. Alena Horklová

Copyright © 2009 - 2022 Mateřská škola Paskov | Všechna práva vyhrazena

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Informace
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro přístup, správné a bezproblémové fungování stránek a pro zajištění bezpečnosti stránek.