Náš tým

Zdeňka Mičlová
  Ing. et Bc. Olga Golasová

Mgr.Michaela Dvořáková
Učitelka (na mateřské dov.)
Sabina Šebestová

Speciální pedagogové

Bc.Lucie Kreclová
Speciální pedagog
Bc.Renáta Chovančíková
Speciální pedagog

Asistenti pedagoga

Ivana Marynčáková
Asistentka pedagoga

Ostatní zaměstnanci (školní asistent, chůva)

Petra Táborská
Chůva

Externisti

Ing. Eleni Iliadu
externí účetní

Na uveřejněné portrétní fotografie zaměstnanců mateřské školy se vztahuje podpisem stvrzený Souhlas zaměstnance (GDPR).