Náš tým

Radka Mynářová
Zdeňka Mičlová
Učitelka
Silvie Rundtová DiS. et Dis.
Ing. et Bc. Olga Golasová

Sabina Šebestová,Lic.

Speciální pedagogové

Bc.Lucie Kreclová
Speciální pedagog
Bc.Renáta Chovančíková
Speciální pedagog

Asistenti pedagoga

Pavla Bracková

Veronika Bilasová
Simona Chroboková
Jana Křížová
Asistentka pedagoga

Ostatní zaměstnanci (školní asistent, chůva)

Lenka Gajďoková
Chůva
 Mgr. Zuzana Sklářová
Chůva

Externisti

Ing. Eleni Iliadu
externí účetní

Na uveřejněné portrétní fotografie zaměstnanců mateřské školy se vztahuje podpisem stvrzený Souhlas zaměstnance (GDPR).